Media zaufania - link do stronyBIP - link do stronyEPUAP - link do stronyFanPage

Aktualności

WTZ na kręglach

W dniu 8 maja uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej mieli możliwość sprawdzenia swoich sił na kręgielni, która znajduje się na terenie świebodzickiego OSIR-u. Mieliśmy do dyspozycji dwa tory bowlingu. Niektórym udawało się zbić strike.

Po godzinie właściciel udostępnił nam kolejne dwa tory do gry w klasyczne kręgle. Po zaciętej rywalizacji na torach każdy z nas poczęstował się kawałkiem pizzy. Było bardzo wesoło i na pewno tam jeszcze wrócimy.

 < czytaj więcej >

Ogłoszenie o naborze kandydatów na członków Komisji Konkursowej

Ogłoszenie o naborze kandydatów na członków Komisji Konkursowej opiniującej oferty złożone w otwartym konkursie ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego z zakresu działalności na rzecz osób z niepełnosprawnością pn. " Przeprowadzenie na terenie powiatu świdnickiego działań treningowych zmierzających do usamodzielnienia osób niepełnosprawnych intelektualnie"

Pełna treść ogłoszenia razem z załącznikami (plik PDF, 193KB)

Rozdanie nagród dla uczestników konkursu plastycznego „Wesoła Pisanka”

Dnia 26 kwietnia br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Świdnicy, przy ul. Marii Skłodowskiej - Curie 7, odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pn. „Wesoła pisanka” zorganizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy. Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży w wieku 5-16 lat, przebywających w rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej na terenie Powiatu Świdnickiego.

 < czytaj więcej >

Informacja

Zgodnie z zarządzeniem Nr 11/2019 Dyrektora Powiatowego

Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy z dnia 17 kwietnia 2019 r.

w dniu 02 maja 2019 r. Centrum będzie nieczynne.

Odpracowanie dnia wolnego nastąpi

11 maja 2019r. (sobota)

"XIX Dzień Godności osoby z niepełnosprawnością intelektualną"

©PCPR w Świdnicy, ul. Wałbrzyska 15, 58-100 Świdnica | Tel.: +74 851-50-10 | Fax: +74 851-50-11 | e-Mail: pcpr@pcpr.swidnica.pl