Z uwagi na aktualnie obowiązujące zasady i ograniczenia związane z pandemią COVID-19, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy jako realizator projektu ,,Akademia rozwoju” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WD na lata 2014-2020 informuje, że do 08 listopada br. zawiesza realizację grupowych form wsparcia realizowanych w ramach projektu.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy informuje o udzieleniu zamówienia zgodnie z art. 4 pkt. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych na postępowanie pn. : "Opracowanie Powiatowej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2021- 2026”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy informuje, iż w dniu 19 października  br. od godz. 9:30 do godz. 14:30 pokój nr 23 I piętro – Zespół ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynny. Wszelkie sprawy będzie można załatwić w pokoju nr 36 II piętro – Sekretariat.

Za utrudnienia przepraszamy.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy w związku ze wzrostem zakażeń wirusem COVID-19, dbając o bezpieczeństwo pracowników oraz klientów, prosi o ograniczenie wizyt w tut. Centrum do minimum i o załatwianie swoich spraw telefonicznie lub drogą elektroniczną.

tel.: 74 851 50 10

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W związku z intensywnym wzrostem zakażeń o każdych krokach podejmowanych przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy będziemy informować na bieżąco.